Reklama

Reklama

Kamień Krajeński: Wnuk zabił swoich dziadków. Sam zgłosił się na policję

Policja w Kamieniu Krajeńskim (woj. kujawsko-pomorskie) zatrzymała 23-latka, który zabił swoich dziadków. Mężczyzna sam zgłosił się na posterunek i poinformował o zbrodni. Trwa gromadzenie materiału dowodowego, nieznany jest motyw zbrodni.

- O godzinie 10.30 na posterunek policji w Kamieniu Krajeńskim przyszedł 23-letni mężczyzna, który poinformował funkcjonariuszy, że dokonał zbrodni zabójstwa swoich dziadków. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia w Kamieniu Krajeńskim i po wejściu do mieszkania zastali zwłoki 74-letniej kobiety oraz 88-letniego mężczyzny - poinformowała asp. szt. Aleksandra Bratz z KPP Sępólno Krajeńskie.

Seniorzy mieli odnieść poważne obrażenia ciała. Sprawca miał przyznać się do tego, że dokonał zbrodni przez kilkukrotne ugodzenie swoich dziadków różnymi nożami.

Reklama

Jaki był motyw?

Według nieoficjalnych informacji RMF FM mężczyzna zabił też psa należącego do seniorów. Zwierzę prawdopodobnie zginęło od ciosów nożem.

- Na miejscu pracują policjanci, których pracę nadzoruje prokurator rejonowy z Tucholi. Zabezpieczane są ślady, dokonywane są oględziny. 23-letni mężczyzna został zatrzymany - wskazała asp. szt. Bratz.

Trwa gromadzenie materiału dowodowego w tej sprawie. W tym momencie policjanci nie mają informacji o możliwych motywach zbrodni.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama