Reklama

Reklama

Inowrocław: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Budynek jest uszkodzony

Wybuch gazu w budynku jednorodzinnym w Inowrocławiu. Dom jest uszkodzony. Zawaliła się jedna ze ścian budynku. Na miejscu jest dziesięć zastępów straży pożarnej. Prawdopodobną przyczyną eksplozji było rozszczelnienie butli z gazem.

Dyżurny z Komendy Wojewódzkiej PSP w Toruniu poinformował, że w Inowrocławiu przy ul. Poznańskiej doszło do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym. Najprawdopodobniej przyczyną było rozszczelnienie butli.

Budynek jest uszkodzony. Zawaliła się jedna ze ścian domu. Nie ma osób poszkodowanych. Właściciel wyszedł z domu przed przyjazdem straży pożarnej.

ZOBACZ: Relację portalu ino.online

Na miejscu pracuje 10 zastępów straży. Są także pozostałe służby.

Reklama

- Dom jest bardzo poważnie uszkodzony. Naruszone zostały ściany konstrukcyjne, działowe, okna i drzwi. Nie rozwinął się pożar. Na miejscu pracuje 10 zastępów PSP, policja, przedstawiciele energetyki i inspektor nadzoru budowlanego. Jedyna osoba, która była w budynku w momencie wybuchu opuściła dom samodzielnie. Nie odniosła obrażeń, ale jest pod bardzo mocnym wpływem zdarzenia, przeżywa to - powiedział oficer prasowy inowrocławskiej straży pożarnej kpt. Jarosław Skotnicki.

Z jego relacji wynika, że wybuch nastąpił w dość dużym, dwukondygnacyjnym budynku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama