Reklama

Reklama

Inowrocław: Odnaleziono ciało nastolatki. Media: To zaginiona Nadia

W Inowrocławiu znaleziono ciało nastolatki. Z nieoficjalnych ustaleń reportera RMF FM wynika, że chodzi o 13-letnią Nadię, której zaginięcie zgłoszono w minioną niedzielę. Dziewczyna wyszła z domu w okolicach południa i już nie wróciła.

Ciało znaleziono w zaroślach przy jednym z pustostanów przy ul. Długiej. To ulica na obrzeżach Inowrocławia. Według nieoficjalnych ustaleń RMF FM w sprawie zatrzymano 18-latka. Policja pracuje na miejscu.

Inowrocław. Znaleziono ciało nastolatki. Może chodzić o zaginioną Nadię

Nadia wyszła z domu przy ul. Świętokrzyskiej w niedzielę ok. godz. 12:30. Przed wyjściem dziewczyna powiedziała rodzicom, że będzie w domu za godzinę i zdąży na obiad. 13-latka od tego momentu nie wróciła i nie skontaktowała się z bliskimi.  

Jak powiadomiono w mediach społecznościowych, w niedzielę po godz. 14 ojciec próbował skontaktować się z nastolatką. Mimo że telefon Nadii był aktywny, to dziewczyna nie odbierała połączeń i nie odczytywała wiadomości.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy