Reklama

Reklama

Inowrocław: Nie żyje miesięczna dziewczynka

Nie żyje miesięczna dziewczynka z Inowrocławia. Sekcja zwłok odpowie na pytanie o przyczynę śmierci dziecka. Jej nietrzeźwi rodzice zostali zatrzymani przez policję. Śledztwo w tej sprawie prowadzi inowrocławska prokuratura.

- 44-letnia kobieta znajdująca się pod wpływem alkoholu poinformowała w poniedziałek rano, że jej 27-dniowa córka nie żyje. Decyzją prokuratora matkę dziewczynki oraz 39-letniego ojca dziecka, również nietrzeźwego, zatrzymano do wyjaśnienia - powiedziała rzecznik prasowa KWP w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz.

Sekcja zwłok odpowie, jaka była przyczyna śmierci dziecka, ale z wstępnych informacji wynika, że nie miało ono żadnych śladów na ciele, które mogłyby wskazywać na przemoc.

Sprawę prowadzi inowrocławska policja pod nadzorem prokuratury w tym mieście.

Reklama

Rodzice mają złożyć wyjaśnienia w tej sprawie jutro. W tej chwili są zatrzymani i trzeźwieją.  

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy