Reklama

Reklama

Informator Kujawsko-Pomorskiej Kasy Chorych

Kujawsko-Pomorska Regionalna Kasa Chorych wyda specjalny informator. Przeznaczony zarówno dla lekarzy, z którymi zawarto kontrakty na świadczenie usług medycznych, jak i dla ubezpieczonych w kasie pacjentów.

Reklama

W informatorze znajdzie się wykaz wszystkich placówek, w których można się leczyć, informacje, co pacjentom należy się za darmo, a za co trzeba dodatkowo płacić. Będą wskazówki: jak można otrzymać sprzęt rehabilitacyjny, na jakich zasadach korzystać z leczenia w uzdrowiskach. Także komu i kiedy przysługuje prawo do korzystania ze specjalistycznych szpitali i klinik, poza województwem kujawsko-pomorskim. Będzie również informacja gdzie znaleźć rzecznika praw pacjenta i z jakimi sprawami można się do niego zwrócić. Informator, w początkowym nakładzie 20 000 egzemplarzy, ukaże się na początku kwietnia. Wszystkie koszty, związane z jego wydaniem, sfinansowali reklamodawcy.

Reklama

Broszura będzie dostępna w bydgoskiej siedzibie Kujawsko Pomorskiej Kasy Chorych oraz jej oddziałach w Toruniu i Włocławku. Będzie też rozprowadzana we wszystkich placówkach służby zdrowia, na terenie całego województwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy