Reklama

Reklama

Grudziądz: Trwają poszukiwania zbiegłych więźniów

Od wieczora trwa obława na trzech więźniów, którzy uciekli z zakładu karnego w Grudziądzu w woj. kujawsko-pomorskim. Prawdopodobnie przepiłowali kraty i wydostali się na wolność. Informację przekazano na Gorącą Linię RMF FM.

"Około godziny 21 w sobotę dostaliśmy zgłoszenie, że z zakładu karnego numer dwa uciekło trzech mężczyzn, którzy byli tam osadzeni" - powiedział RMF FM podkom. Maciej Sabiniarz z KMP w Grudziądzu.

"Podjęliśmy działania blokadowe i pościgowe" - dodaje.

"Na ten moment nie doszło do zatrzymania" - podkreśla funkcjonariusz.

Więźniowie odbywali w zakładzie karnym w Grudziądzu wyroki za oszustwa i rozboje przeciwko mieniu. Byli recydywistami - podało natomiast TVP Info.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy