Reklama

Reklama

Bydgoszcz: Nie żyją dwumiesięczne bliźnięta. Ich matka trafiła do szpitala

Tragedia w Bydgoszczy. W jednym z mieszkań znaleziono ciała dwumiesięcznych bliźniaków. Ich matka jest w ciężkim stanie. Przewieziono ją do szpitala - informuje RMF FM.

Na miejscu cały czas pracują policjanci i prokuratorzy. 

Policja przyjechała do mieszkania, gdy pogotowie prowadziło już reanimację niemowląt. Mimo godzinnych starań, dzieci nie udało się uratować. Ich matka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Nie wiadomo jeszcze, jakie są powody tragedii. Ojca nie było w domu, był w tym czasie w pracy. 

"Policja bada przyczyny i okoliczności śmierci w poniedziałek niespełna dwumiesięcznych bliźniaków w mieszkaniu w Bydgoszczy. Ich matka stanie bezpośrednio zagrażającym życiu trafiła do szpitala" - poinformowała rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji mł. insp. Monika Chlebicz.

Reklama

Rzeczniczka zaznaczyła, że wykluczono, by do śmierci matki i stanu matki doprowadziło zatrucie tlenkiem węgla. "Dzieci nie miały widocznych obrażeń. Nie możemy na tym etapie wykluczyć, że śmierci dzieci przyczyniła się jakaś osoba" - dodała mł. insp. Chlebicz.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że matka bliźniaków była pod opieką lekarza psychiatry.
Krzysztof Zasada

Magdalena Partyła

Czytaj na RMF24.pl

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje