Reklama

Reklama

Aleksandrów Kujawski: Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego wypadku

Do tragedii doszło 25 sierpnia w Aleksandrowie Kujawskim. Krystian Markowski, jadąc z nadmierną prędkością, potrącił na przejściu dla pieszych mężczyznę. 49-latek zmarł. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy wypadku. Funkcjonariusze opublikowali jego zdjęcia.

Aleksandrowscy policjanci prowadzą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Aleksandrowie Kujawskim w sprawie śmiertelnego wypadku do jakiego doszło w Aleksandrowie Kujawskim w dniu 25 sierpnia około godz. 21.

Kierujący bmw, jadąc z nadmierną prędkością, ulicą Chopina potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. 49-letni pieszy zmarł, a sprawca uciekł z miejsca wypadku. Do dziś jest poszukiwany przez policję.

Policja poszukuje Krystiana Markowskiego

Krystian Markowski jest synem Adama i Barbary. Urodził się 6 czerwca 1986 roku, mieszka w Aleksandrowie Kujawskim.

Reklama

Mężczyzna jest krępej budowy ciała. Ma około 164 cm wzrostu, może ważyć około 87 kg. Twarz owalna, oczy ciemne, śniada cera, czoło wysokie z zakolami, włosy czarne krótkie.

Wszystkie osoby, które wiedzą gdzie może przebywać mężczyzna, były świadkami tego zdarzenia lub mogą pomóc policjantom w tej sprawie, proszone są o pilny kontakt pod numerami telefonów: alarmowym 112 lub Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim 47 753 62 00.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy