Reklama

Reklama

Znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Możliwe działanie osób trzecich

Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w poniedziałek w miejscowości Lgota Wielka niedaleko Radomska (woj. łódzkie). Policja nie wyklucza, że ze śmiercią 30 i 38-latka związek mogą mieć osoby trzecie.

Na jednej z posesji w miejscowości Lgota Wielka w pow. radomszczańskim (woj. łódzkie) - jak podała policja - znaleziono w poniedziałek ciała dwóch mężczyzn.

- Kiedy policjanci pojechali na miejsce, okazało się, że zmarli mężczyźni to 38- i 30-latek mieszkający w powiecie radomszczańskim. Okoliczności śmierci są niewyjaśnione. W związku z tym został powiadomiony prokurator - mówiła po południu rzeczniczka policji w Radomsku nadkom. Aneta Wlazłowska.

- Nie wykluczamy żadnej z hipotez dotyczących przyczyny zgonu mężczyzn, także tzw. udziału osób trzecich - podkreśliła w rozmowie z PAP rzeczniczka.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy