Reklama

Reklama

Zmiany w TVP. Odchodzą kolejni dziennikarze

Po zmianie kierownictwa w "Wiadomościach" i TVP Info, z Telewizją Polską żegnają się kolejni dziennikarze. Z redakcji flagowego serwisu informacyjnego stacji zwolnieni zostali wieloletni reporterzy. Na ich miejsce zatrudniono już nowych dziennikarzy.

Piotr Kraśko

Szefem "Wiadomości" nie jest już Piotr Kraśko. Zastąpiła go Marzena Paczuska.

Justyna Dobrosz-Oracz

W TVP nie zobaczymy już Justyny Dobrosz-Oracz. Dziennikarka była reporterką "Wiadomości", gdzie zajmowała się relacjonowaniem wydarzeń na polskiej scenie politycznej. 

Dziennikarka pracowała w TVP od 2000 r. Zaczynała jako prowadząca "Teleexpress". Rozmawiała też z politykami w porannym programie "Rozmowy przy kawie".

"Po szesnastu latach pracy usłyszałam, że muszę odejść, bo wieje wiatr zmian.. Dziękuję wszystkim kolegom z Wiadomości, Teleexpressu, Polityki przy kawie za niezwykłe doświadczenie. Operatorom za to, że byli moim oczami. Widzom za niezliczone słowa wsparcia i recenzje. Nigdy nie złamałam dziennikarskich zasad. Nie chodziłam na niczyim pasku i nie stosowałam autocenzury. To pierwszy mój komentarz od lat. Wybaczcie, ale nie sposób w takiej chwili milczeć. Ukłony" - napisała na Facebooku. 

Reklama

Elżbieta Byszewska

Z telewizją publiczną rozstała się Elżbieta Byszewska. Dziennikarka przygotowywała materiały o tematyce medycznej i społecznej go głównego wydania "Wiadomości". 

Była również wydawcą porannych, południowych i popołudniowych wydań serwisu.

Z "Wiadomościami" pożegnała się również Milena Kruszniewska, zajmująca się relacjami z wydarzeń zagranicznych.

Jacek Tacik

Tacik był reporterem "Wiadomości". Pracował tam od 2011 r. 

Przygotowywał materiały dotyczące wydarzeń z zagranicy i wydarzeń w Polsce.

"To była świetna szkoła dziennikarstwa ze wspaniałymi ludźmi" - tak na Twitterze pożegnał się z ekipą i widzami Tacik.

Adam Feder

Adam Feder był związany z telewizją publiczną od 2003 r. Zaczynał w "Monitorze Wiadomości". W 2004 r. przeszedł do "Teleexpresu", a w latach 2006-2009 pracował z ekipą "Panoramy".

Od 2009 r. był reporterem "Wiadomości", gdzie przygotowywał materiały o luźniejszej tematyce. Przez ostatnie kilka miesięcy można go było zobaczyć na antenie TVP Info.

Hanna Lis

Z redakcją "Panoramy" pożegnała się Hanna Lis. Dziennikarka prowadziła program od 2012 r.

"Dziękuję moim Przyjaciołom z Panoramy. Jestem dumna, że mogłam być częścią tego zespołu. To były fantastyczne 4 lata! Trzymajcie się ciepło" - napisała dziennikarka na Twitterze.  

Jarosław Kulczycki

Ostatnio Jarosław Kulczycki pracował w TVP Info. Prowadził tam "Panoramę dnia", serwisy informacyjne, a także program "Godzina po godzinie (wcześniej pod nazwą "Z dnia na dzień"). 

Piotr Maślak

Piotr Maślak pracował w TVP Info od 2011 r. Prowadził magazyn "Puls Polski" oraz serwisy informacyjne. Przygotowywał również materiały do "Wiadomości".

Beata Tadla

Zobacz również, kto zastąpi zwolnionych dziennikarzy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy