Reklama

Reklama

Zmarła współzałożycielka KOD-u Beata Kolis

Jak informują Wirtualne Media w nocy z wtorku na środę zmarła Beata Kolis, w ostatnich miesiącach działaczka i rzeczniczka prasowa Komitetu Obrony Demokracji, a wcześniej przez kilkanaście lat dziennikarka Telewizji Polskiej i Polskiego Radia.

- Beata... Była znajomą z fejsbuka. Pojawiła się w naszym realnym życiu wraz z KOD-em już na samym początku. Od razu zabrała się do pracy. Dbała o media, przygotowywała komunikaty, pomagała opanować kalendarz, robiła bardzo dobrze to, na czym się świetnie znała. Była dziennikarką, pracowała w Sejmie. Jej wiedza i doświadczenie były bezcenne. KOD stał się tym, czym jest w dużej mierze dzięki Niej. Uczyła nas wszystkiego od zera. Nie mieliśmy pojęcia jak funkcjonuje prasa czy telewizja. To Ona przygotowała nas na wszystko złe, co nas czeka z ich strony. Dzięki Niej staliśmy się twardzi i odporni jak skała. Wychowała nas do tego i za to zawsze będziemy Jej wdzięczni - napisał w notce pożegnalnej Mateusz Kijowski, którego cytują Wirtualne Media.

Reklama

Beata Kolis pracowała m.in. w Telewizji Polskiej. Na przełomie lat 80. i 90. była związana z Polskim Radiem, a po odejściu w 2002 roku z TVP zaczęła prowadzić szkolenia z zakresu wystąpień publicznych i telewizyjnych. W latach 2012-2013 była zastępcą redaktora naczelnego miesięcznika "Villa".


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy