Reklama

Reklama

Zmarł działacz PO Eryk Owsiany. 22-latek miał wypadek

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci poinformowało w mediach społecznościowych o śmierci Eryka Owsianego. 22-latek zginął w wypadku komunikacyjnym. Informację o śmierci mężczyzny podano także na Facebooku Koalicji Obywatelskiej Kutno. Eryk Owsiany współtworzył koło SMD w Kutnie, był też działaczem PO.

"Odszedł nasz Kolega Eryk Owsiany. Tragicznie zginął w wypadku komunikacyjnym. Miał dwadzieścia dwa lata i współtworzył koło SMD w Kutnie, którego był przewodniczącym. Składamy najszczersze kondolencje jego Rodzinie i Bliskim" - napisano w poście na Facebooku Stowarzyszenia Młodzi Demokraci.

Kolacja Obywatelska Kutno przekazała natomiast: "Z bólem informujemy o odejściu naszego przyjaciela Eryka, wieloletniego przewodniczącego koła Kutno stowarzyszenia Młodzi Demokraci oraz działacza Platformy Obywatelskiej. Niech bóg ma go w swojej opiece" - napisano (pisownia oryginalna).

Reklama

Nie żyje Eryk Owsiany, działacz PO

Pod obydwoma komunikatami pojawiły się kondolencje i wyrazy współczucia dla bliskich 22-latka. Wśród osób, które zabrały głos, był m.in. posłowie PO Michał Szczerba i Sławomir Nitras.

"Eryk był wolontariuszem na Campusie. Serce pęka" - napisał Sławomir Nitras. 

Michał Szczerba przekazał z kolei: "Wielki, porażający smutek, bezsilność i złość. Nie można się pogodzić. Eryk, wszyscy tęsknimy za Tobą. Przytulam Twoich Najbliższych i Przyjaciół".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy