Ziobro mógł wyjechać do USA dzięki porażce rządu? "Należało mieć dowody"

Dorota Gawryluk w szarej bluzce w studiu telewizyjnym, obok okrągła ramka ze Zbigniewem Ziobrą w garniturze z telefonem.
Dorota Gawryluk skomentowała postawę rządu wobec sprawy Zbigniewa ZiobryKamil Kasprzycki / REPORTER / East NewsPolsat News

W skrócie

  • Dorota Gawryluk stwierdziła, że odpowiedzialność za sytuację wokół wyjazdu Zbigniewa Ziobry do Stanów Zjednoczonych ponosi rząd, który prowadził sprawę rozliczeń w sposób problematyczny.
  • Gawryluk oceniła, że zarzuty wobec Ziobry dotyczą sposobu wydawania środków publicznych, a nie przywłaszczenia pieniędzy.
  • Jan Wróbel zasugerował, że przedstawianie Ziobry jako potwora było nieskuteczne.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

"Można mówić co najwyżej o złym wydawaniu pieniędzy"

Zobacz również:

Jan Wróbel z radą dla rządu. "Nie robić ze smoczka smoka wawelskiego"

Zobacz również:

W rządzie pojawią się nowi wiceministrowie? „Konkretne kandydatury”INTERIA.PL