Reklama

Zielona Góra: Pięć osób poszkodowanych w wypadku z udziałem radiowozu

Pięć osób, w tym dwóch policjantów, zostało poszkodowanych w wypadku z udziałem radiowozu w piątek w Zielonej Górze. Obrażenia osób w nim uczestniczących nie zagrażają życiu - poinformowała Małgorzata Barska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Wypadkowi uległ radiowóz, który przewoził zatrzymanego mężczyznę. Podczas jazdy stracił on przytomność. Policjanci włączyli sygnały i przyspieszyli, by jak najszybciej przewieźć mężczyznę do placówki zdrowia.

Kiedy policyjne auto mijało jedno ze skrzyżowań, z podporządkowanej ulicy wyjechał osobowy mitsubishi. Ratując się przed uderzeniem w niego, policjant kierujący radiowozem odbił na lewy pas i doszło do czołowo-bocznego zderzenia ze znajdującym się na nim renaultem. W jego wyniku ranni zostali dwaj policjanci, przewożony przez nich mężczyzna i dwie osoby z renaulta.

Reklama

"Wszyscy poszkodowani zostali zabrani przez karetki do szpitala. Wcześniej ratownicy udzielili pomocy zatrzymanemu, który odzyskał przytomność. Okoliczności wypadku są wyjaśniane przez funkcjonariuszy z zielonogórskiej drogówki" - powiedziała Barska.


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy