Reklama

Reklama

Zgromadzenie Ogólne TK w poniedziałek. Prezydent potwierdził udział

W poniedziałek odbędzie się doroczne Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Będzie na nim przedstawiona informacja o problemach wynikających z działalności i orzecznictwa Trybunału w 2016 r.

"11 grudnia 2017 r. o godz. 15.30 odbędzie się uroczyste doroczne Zgromadzenie Ogólne Sędziów Trybunału Konstytucyjnego zwołane na podstawie art. 9 ustawy z dnia 30 listopada 2016 r. o organizacji i trybie postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym (Dz. U. poz. 2072) z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy" - poinformował TK na swojej stronie internetowej. 

"Przedmiotem Zgromadzenia Ogólnego będzie prezentacja informacji o istotnych problemach wynikających z działalności i orzecznictwa Trybunału Konstytucyjnego w roku 2016" - czytamy w komunikacie.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy