Reklama

Zdumiewający wpis na profilu Lecha Wałęsy

Na profilu Lecha Wałęsy w portalu Facebook zamieszczono post, w którym Lech Kaczyński opisany jest jako "smoleński morderca 95 niewinnych osób" - podaje "Rzeczpospolita".

Na profilu Wałęsy nie odnajdziemy już opisywanej treści, ponieważ administrator strony usunął post. Jak jednak wynika ze zdjęcia pojawiającego się w sieci, post zawierał grafikę z trzema fotografiami byłych prezydentów. Znaleźli się tam Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Lech Kaczyński. Dwaj pierwsi byli opisani jako prezydenci RP, natomiast Lech Kaczyński jako "smoleński morderca 95 niewinnych osób".

Jak opisuje "Rzeczpospolita", wpis wywołał natychmiastową reakcję internautów. "Panie Prezydencie, niech Pan uważniej dobiera współpracowników. Proszę kontrolować co wrzucają na Pański profil 'fejsbukowy', bo takie obrazki to kompromitacja i wyłącznie Pański wizerunek na tym cierpi" - gazeta cytuje jednego z użytkowników. 

Reklama

"Kopać tego, co nie może już nic powiedzieć to nie tylko brak szacunku, ale także świadczy o pańskim wyrachowaniu, braku honoru!" - dodaje kolejny użytkownik.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy