Zderzenie autobusu miejskiego z samochodem. Są poszkodowani
Co najmniej kilka osób, w tym dzieci, zostało poszkodowanych wskutek zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z samochodem, do którego doszło w piątek po południu na ul. Kozielskiej w Raciborzu (woj. śląskie).

Jak poinformowała rzeczniczka śląskiej straży pożarnej Aneta Gołębiowska, wskutek zderzenia w samochodzie osobowym zakleszczonych zostało pięć podróżujących nim osób - dwoje dorosłych i troje dzieci, w tym niemowlę. Pół godziny po wypadku strażacy nadal starali się ich uwolnić. Obrażenia odniosły ponadto trzy osoby spośród dziewięciu podróżujących autobusem miejskim. Są wśród nich dwie kobiety, w tym jedna w ciąży oraz dziecko.
Do wypadku doszło na ul. Kozielskiej, którą w Raciborzu przebiega droga krajowa nr 45, wiodąca od Opola w kierunku granicy państwa w Chałupkach. W piątek po południu zakorkowany był jej odcinek w północnej części miasta, z ograniczoną możliwością objazdu innymi ulicami.