Zbigniew Ziobro przerwał milczenie. Ujawnił, gdzie się znajduje

Mary Kosiarz

Mary Kosiarz

Aktualizacja
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro wyjechał z Budapesztu do Stanów ZjednoczonychTelewizja Republikamateriał zewnętrzny

W skrócie

  • Zbigniew Ziobro poinformował, że przebywa w Stanach Zjednoczonych i nie obawia się stanąć przed niezawisłym sądem w USA.
  • Podkreślił, że jeśli Ministerstwo Sprawiedliwości wystąpi o jego ekstradycję, sprawa będzie rozpatrywana przez sąd amerykański.
  • Władze poinformowały, że zamierzają zwrócić się do USA i Węgier o wyjaśnienie podstaw opuszczenia Węgier przez Ziobrę mimo unieważnionych dokumentów podróży.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zbigniew Ziobro wyjechał do Stanów Zjednoczonych. "To nasz sojusznik"

Zobacz również:

Ziobro o możliwej ekstradycji. "To jest wpisane w moją misję"

Zobacz również:

Ziobro o miejscu pobytu Romanowskiego. "Pozostawię to Marcinowi"

Zobacz również:

Z Węgier do Stanów Zjednoczonych. Zbigniew Ziobro opuścił Budapeszt

Zobacz również:

Co dalej z programem "CPN"? Domański w „Graffiti”: Jesteśmy elastyczniPolsat News