Reklama

Reklama

Zbigniew S. zatrzymany. Ma zarzuty za awanturę w hotelu

Zbigniew S., kontrowersyjny biznesmen został zatrzymany przez stołecznych policjantów - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Po karczemnej awanturze w jednym z luksusowych warszawskich hoteli mężczyzna usłyszał 6 zarzutów. Ma też być skierowany na badania psychiatryczne.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, kompletnie pijany Zbigniew S. domagał się hotelowego pokoju. Był bardzo agresywny, więc odmówiono mu wynajęcia lokum, co go rozwścieczyło. Interweniował menadżer i ochrona. Zbigniew S. nie chciał opuścić hotelu, a w pewnym momencie oddał mocz w recepcji. Na miejsce przyjechały dwie policyjne załogi. Biznesmen wciąż był agresywny - wyzywał funkcjonariuszy i szarpał się z nimi.

Policja potwierdziła naszemu reporterowi informacje o przebiegu incydentu. Co więcej, poinformowano, że po przewiezieniu do komendy Zbigniew S. zażądał przyjazdu pogotowia. Twierdził, że bierze leki na serce i źle się poczuł. Gdy przyjechał ambulans, w wulgarny sposób obrażał pielęgniarkę i sanitariusza. Nie zgodził się też na badanie alkomatem.

Reklama

Zbigniew S. usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego, naruszenia nietykalności policjantów, a także znieważenia funkcjonariuszy i ekipy pogotowia. Jutro ma zostać przewieziony na badania psychiatryczne.

Zbigniew S. dał się poznać opinii publicznej jako kontrowersyjny biznesmen wojujący z fiskusem, wydawca gazety i działacz polityczny. Kilka miesięcy temu opublikował w sieci akta afery taśmowej, co wywołało polityczne trzęsienie ziemi i zmiany w rządzie.

(mn)

Krzysztof Zasada

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy