Reklama

Zapadła decyzja o zawieszeniu Grzegorza Napieralskiego

Grzegorz Napieralski został zawieszony w prawach członka SLD za krytyczne wypowiedzi pod adresem partii i działanie na jej szkodę. Jak podało TVP Info, rozwiązano struktury w jego regionie.

Sojusz Lewicy Demokratycznej na 3 miesiące zawiesił Grzegorza Napieralskiego w prawach członka  na  wniosek  przewodniczącego partii Leszka. Zdecydowano również o rozwiązaniu zarządu w zachodnio-pomorskim, które było jego regionem. Napieralski nie jest już jego przewodniczącym.

Jak informuje portal mPolska24, Napieralskiemu zarzuca się działanie na szkodę Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który krytykował przy okazji ostatnich wyników wyborów do Europarlamentu i wyborów samorządowych. Miał on również działać na szkodę partii, przez doprowadzenie do rozpadu koalicji w Szczecinie. Porozumienie było szansą SLD na współrządzenie miastem.

Reklama

- W jego wypowiedziach często słyszeliśmy, że formacja już nie ma szans, że trzeba zakończyć działalność formacji. Członkowie zarządu uznali, że (Napieralski) musi zostać zawieszony - powiedział rzecznik SLD Dariusz Joński.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama