Reklama

Reklama

Zamość: "Myślący inaczej" ojciec na wycieczce w zoo

W trakcie wizyty w zoo ojciec umieścił małe dziecko na wybiegu surykatek. Nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzny opisują ku przestrodze pracownicy ogrodu zoologicznego w Zamościu, gdzie doszło do zdarzenia. Mężczyznę nazywają "myślącym inaczej".

Pracownicy zoo w Zamościu umieścili na Facebooku zdjęcie, na którym widać, jak jeden z ojców przełożył swoje małe dziecko przez barierki i postawił je na wybiegu dla surykatek. Uchwycono też zwierzęta, które przybiegły do dziecka.

Z pewnością ojciec chciał pokazać malcowi surykatki z bliska. Pracownicy zoo przestrzegają jednak, że mógł doprowadzić do tragedii.

"Średnio raz w roku , czyli raz na około 200 tys zwiedzających trafia się "myślący inaczej". Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze.... publikujemy ku przestrodze" - napisano we wpisie na Facebooku. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy