Zakaz korzystania ze smartfonów w szkołach. "Wprowadziliśmy pewne wyjątki"

Maciej Olanicki

Maciej Olanicki

Aktualizacja
Krzysztof Gawkowski i Barbara Nowacka
Rząd przyjął projekt ustawy zakazującej uczniom korzystania ze smartfonów w szkołach podstawowychRadek PietruszkaPAP

W skrócie

  • Rząd przyjął projekt ustawy, która przewiduje zakaz używania telefonów komórkowych przez uczniów szkół podstawowych/
  • Zakaz korzystania ze smartfonów będzie obowiązywać we wszystkich szkołach podstawowych od 1 września 2026 roku/
  • Przyjęto ponadto projekty ustaw umożliwiające szybsze usuwanie nielegalnych treści z internetu oraz ograniczające dostęp nieletnich do materiałów dla nich nieprzeznaczonych.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

Zakaz korzystania ze smartfonów w szkołach podstawowych. Rząd zdecydował

Usuwanie nielegalnych treści i ograniczenie dostępu nieletnim. Pakiet projektów resortu cyfryzacji przyjęty

Zobacz również:

Zobacz również:

Rok od wygranych wyborów prezydenckich przez Nawrockiego. Bogucki w ''Gościu Wydarzeń'': Inny prezydent podpisałby wszystkie złe rozwiązaniaPolsat News