Zaginiony nastolatek z Holandii odnaleziony. "Szczęśliwe zakończenie"

Funkcjonariusz policji
Nastolatek z Holandii odnaleziony. Policja potwierdza, zdjęcie ilustracyjneMarysia ZawadaReporter

W skrócie

  • Policja odnalazła 15-letniego Maxima pod Białymstokiem po niemal miesiącu poszukiwań, które objęły kilka europejskich krajów.
  • Nastolatek został zauważony na przystanku w pobliżu miasta i przekazany do placówki opiekuńczej w Białymstoku.
  • Chłopiec wyruszył rowerem ze swojego domu w Apeldoorn w Holandii 18 kwietnia, a informacje o jego odnalezieniu zostały przekazane stronie holenderskiej.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Nastolatek wyjechał na rowerze z domu w Holandii. Odnalazł się w Polsce

Zobacz również:

"Zachowuje się jak jakiś troll". Polityk PiS wprost o TuskuPolsat NewsPolsat News