Reklama

Reklama

Zaginięcie 14-letniej Roksany. Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia

​Policjanci z Bielska Podlaskiego publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem 14-letniej Roksany Guzowskiej. Nastolatka zaginęła 7 września i jest poszukiwana.

Do zaginięcia 14-letniej Roksany Guzowskiej doszło w poniedziałek. Wyszła z domu około godz. 8.15 i poszła do szkoły, ale na lekcje najprawdopodobniej nie dotarła. Rodzina i bliscy nie mogą nawiązać z nią kontaktu.

Dziewczyna wcześniej przefarbowała włosy na ciemny kolor i przebrała się na czarno. Policja ustaliła, że w poniedziałek dojechała pociągiem do Bolesławca na Dolnym Śląsku. Tam też, pod wieczór, spotkała się z nieznanym mężczyzną.

Z nagrania wynika, że go nie znała, jednak po krótkiej rozmowie niepewnie, ale z nim poszła - informują członkowie grupy "Zaginieni cała Polska", która pomaga w poszukiwaniach.

Reklama

Policja opublikowała wizerunek tajemniczego mężczyzny, który może mieć związek z zaginięciem nastolatki. Osoby, które go rozpoznają lub też widziały Roksanę, powinny się skontaktować z policją w Bielsku Podlaskim pod numerem telefonu: 47 71 25 212 lub z najbliższą jednostką policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Opr. Adam Zygiel

Czytaj na stronie RMF24.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne