Reklama

Reklama

Zaginęła 24-latka. Apel policji

Policjanci z Puław (woj. lubelskie) poszukują 24-letniej Mileny Włodarkiewicz, mieszkanki Góry Puławskiej. Młoda kobieta od czwartku nie daje znaku życia.

24-latka był widziana po raz ostatni w czwartek około godziny 15. Od tego momentu nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną i ze znajomymi.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała; ma około 170 centymetrów wzrostu, czarne długie włosy i piwne oczy.

W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemną bluzę polarową i trampki koloru niebieskiego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z puławską policją. Można dzwonić pod nr tel. 997 lub 81-8890-210.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy