Reklama

Reklama

Zaginęła 15-latka z Milicza

Policjanci z Milicza na Dolnym Śląsku poszukują 15-letniej mieszkanki tego miasta Alicji Kowalewskiej. Nastolatka wyszła z domu w sobotę wieczorem i dotychczas nie wróciła do miejsca zamieszkania.

Jak się okazuje, zaginiona wyszła z domu 19 grudnia około godziny 19. Miała iść do koleżanki, ale do niej nie dotarła, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Miliczu, w chwili zaginięcia dziewczyna była ubrana w ciemne, dresowe spodnie, sportową, niebieską kurtkę z kapturem i sznurowane wysokie buty typu glany w kolorze czarnym. Miała też chustę koloru bordowo-szaro-czarnego.

Ze znaków szczególnych - ma widoczne na skórze głowy w okolicach uszu łuszczowe zmiany skórne (zaczerwienienia).

Reklama

Policjanci apelują do wszystkich osób mających jakąkolwiek wiedzę o miejscu przebywania zaginionej o przekazywanie informacji w tej sprawie każdej jednostce policji.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy