Reklama

Reklama

Zabójstwo 5-letniego Dawida. Policjanci szukają narzędzia zbrodni

W środę od rana trwają poszukiwania ostrego narzędzia, którym ojciec zabił 5-letniego Dawida. Policjanci koncentrują się na okolicy, gdzie znaleziono ciało dziecka.

Ciało 5-letniego Dawida zostało odnalezione w sobotę - po dziesięciu dniach poszukiwań - w okolicy węzła Pruszków, przy trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim. 

Sekcja zwłok ujawniła, że chłopiec miał liczne rany kłute klatki piersiowej. Do tej pory nie natrafiono narzędzia zbrodni. Policjanci typują, że mógł to być niewielkich rozmiarów nóż. Trwają poszukiwania.

Jak przekazał w rozmowie z polsatnews.pl prokurator Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w środę sprawdzany był zbiornik wodny w pobliżu miejsca znalezienia zwłok.

Z kolei TVN24 ustaliło nieoficjalnie, że na razie nie ma planu wysuszania zbiornika na potrzeby poszukiwań (wcześniej pojawiały się takie informacje). 

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje