Reklama

Reklama

Zabójstwo 19-latka na Śląsku. Podejrzany już w Polsce

Dariusz N., podejrzany o zabójstwo 19-letniego Dominika z Katowic, został przetransportowany z Hiszpanii do Warszawy - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Katowicach Marta Zawada-Dybek.

Do zabójstwa doszło w sierpniu 2016 r., podczas bójki w pobliżu dworca PKP w Katowicach. 

Według prokuratury, Dariusz N. śmiertelnie ugodził wtedy nożem 19-letniego Dominika, byłego piłkarza GKS-u Katowice. Ukrywał się przez kilkanaście miesięcy. W październiku został zatrzymany w Katalonii.

"Dariusz N. został przekazany stronie polskiej w procedurze wykonania Europejskiego Nakazu Aresztowania. Podejrzany z Hiszpanii został przetransportowany do Warszawy" - powiedziała prok. Zawada-Dybek.

Dariusz N. ma wkrótce trafić do katowickiej prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty i zostanie przesłuchany. Od czasu przekazania stronie polskiej obowiązuje 14-dniowy okres jego aresztowania.

Reklama


 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy