Reklama

Reklama

Wypadek na festynie w Skrzyszowie. Pięć osób rannych

Pięć osób jest poszkodowanych, w tym czworo dzieci, po wypadku, do którego doszło na festynie w małopolskim Skrzyszowie. Jedną z atrakcji zabawy był wyciągnik hydrauliczny, z którego uczestnicy podziwiali panoramę miejscowości. W pewnym momencie zwyżka wraz z znajdującymi się w koszu osobami spadła na ziemię. Wewnątrz kosza był strażak i czwórka dzieci.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, złamało się jedno z przęseł dźwigu. Jak poinformował Paweł Klimek, rzecznik tarnowskiej policji, do awarii doszło na wysokości około 4-5 metrów nad ziemią.

Najbardziej poszkodowany został strażak, który pomagał dzieciom. Ma on połamane ręce i potłuczenia. Dzieci są przytomne, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na szczęście spadając dźwig nie ranił żadnego uczestnika festynu na ziemi.

Policja wyjaśnia, jak doszło do wypadku. Podnośnik - jak udało się ustalić Radiu Kraków - został wynajęty przez organizatorów festynu. Po wypadku impreza została przerwana.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy