Reklama

Reklama

Wypadek na autostradzie A4. Nie żyje kierowca

W szpitalu zmarła jedna z dwóch osób, rannych w poniedziałkowym zderzeniu z udziałem dwóch ciężarówek i auta osobowego na autostradzie A4 w Gliwicach; zatrzymany został kierowca tira, który według wstępnych ustaleń doprowadził do wypadku - przekazała policja.

Do wypadku doszło późnym popołudniem pomiędzy węzłami Bojków i Ostropa. Jak wcześniej informowali policjanci, kierowca ciężarówki najechał na tył samochodu osobowego, który z kolei dobił do poprzedzającej go ciężarówki. Ranne zostały dwie osoby. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kierowca zmarł w szpitalu

Jak przekazał wieczorem rzecznik gliwickiej policji podinsp. Marek Słomski, wypadek okazał się tragiczny w skutkach - w szpitalu zmarł kierowca Volkswagena Golfa. Zatrzymany został kierowca tira, który wjechał w auto osobowe, to obywatel Ukrainy - dodał policjant.

Reklama

Po wypadku przez kilka godzin ruch w kierunku Wrocławia był zablokowany, policja wyznaczyła objazdy. Jeden z pasów ruchu udrożniono około 19:30, a drugi po 22 - przekazał dyżurny katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy