Reklama

Reklama

Wyjazdowe posiedzenie klubu Prawa i Sprawiedliwości

W podlaskich Wigrach trwa wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS. Bierze w nim udział m.in. Anna Maria Anders - kandydatka tej partii na senatora w wyborach uzupełniających, które w części tego regionu odbędą się 6 marca.

Posiedzenie ma miejsce w pokamedulskim klasztorze w Wigrach. Rzecznik klubu PiS Beata Mazurek powiedziała PAP przed posiedzeniem, że wśród planowanych do omówienia spraw mają być "tematy ważne dla ziemi suwalskiej".

Jak powiedziała, będzie mowa np. o polityce historycznej i kwestiach bezpieczeństwa. Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki ma przedstawić swój program dotyczący polityki gospodarczej rządu.

Wsparcie dla Anny Marii Anders

O szczegółach nie mówiła; zastrzegła, iż będzie można o nich mówić po przyjęciu przez klub stosownych uchwał. "Jesteśmy tu też po to, by wesprzeć w kampanii naszą kandydatkę do Senatu" - dodała. Po posiedzeniu planowana jest konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego i Anny Marii Anders.

Reklama

Potem, wczesnym popołudniem, część posłów i senatorów PiS uczestniczących w posiedzeniu, wraz z niektórymi ministrami i wiceministrami rządu premier Beaty Szydło, weźmie udział w spotkaniach z mieszkańcami Suwałk, Augustowa, Sejn i Gib.

Za dwa tygodnie podobne wyjazdowe posiedzenie klubu parlamentarnego PiS planowane jest w Łomży, która także znajduje się w senackim okręgu wyborczym nr 59, gdzie 6 marca odbędą się wybory.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy