Reklama

Reklama

Wyjazdowe posiedzenie klubu PiS. Oto szczegóły

​Posłowie i senatorowie PiS, a także członkowie rządu spotkają się po południu na wyjazdowym, zamkniętym posiedzeniu. Potrwa ono do soboty, choć nie wszyscy będą nocować na miejscu. Spotkanie będzie pierwszą okazją do swobodnej dyskusji od wyborów.

Spotkanie odbędzie się pod Warszawą, parlamentarzyści dojadą na nie z Sejmu autokarami.

Senatorowie i posłowie wysłuchają przemówienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, będą mogli zadać pytania ministrom, podzielić się wątpliwościami i omówić sytuację w kraju.

 

"Będzie czas, żeby lepiej się poznać"

Szefowa gabinetu politycznego premier Beaty Szydło, Elżbieta Witek powiedziała, że wyjazdowe posiedzenia są rzeczą normalną i umożliwiają lepsze poznanie się posłów. Przypomniała, że w tej kadencji w klubie PiS jest prawie stu nowych posłów, więc będzie czas, żeby lepiej się poznać.

Reklama

Elżbieta Witek dodała, że wyjazdowe posiedzenie, jak każde inne, będzie miało merytoryczny charakter, choć na razie trudno powiedzieć,  czy zapadną jakieś decyzje.

Według rzeczniczki Klubu PiS Beaty Mazurek, posiedzenie będzie takie jak zwykle, tylko dłuższe. - Będziemy analizować sytuację, wyciągać wnioski, mówić o planach dalszej pracy w parlamencie. Będzie też okazja, by ministrowie poinformowali o zaawansowaniu prac w swoich resortach - poinformowała rzeczniczka klubu PiS.

Reprezentacja PiS w parlamencie liczy obecnie prawie 300 osób: 234 posłów i 64 senatorów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy