Reklama

Reklama

"Wprost": Minister zdrowia poskarżył się Jarosławowi Kaczyńskiemu

"Polityków PiS-u zaskoczyła zdecydowana obrona ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego przez Jarosława Kaczyńskiego" – pisze "Wprost". Według informatora gazety, minister zdrowia miał się poskarżyć prezesowi PiS, że plotki na jego temat rozpuszcza Jarosław Gowin.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej Jarosław Kaczyński przekonywał, że "wściekłe ataki opozycji" na Szumowskiego są konsekwencją skutecznej walki ministra z epidemią.

Jak donosi "Wprost", Jarosław Kaczyński wstawił się za Szumowskim, po tym jak minister zdrowia powiedział mu, że wszystkie negatywne informacje na jego temat daje mediom Jarosław Gowin, bo chce wstawić na jego stanowisko Andrzeja Sośnierza.

Reklama

"Łukasz Szumowski jest o wiele sprytniejszym politykiem, niż nam wszystkim się wydaje" - mówi "Wprost" anonimowy rozmówca.

Więcej w cyklu "Niedyskrecje parlamentarne" w tygodniku "Wprost"

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy