Reklama

Reklama

WOŚP: Incydent przed kościołem w Krakowie. Ksiądz: Won stąd!

Do nieprzyjemnego incydentu doszło podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przed jednym z krakowskich kościołów. Na nagraniu widać, jak ksiądz w ostrych słowach wypowiada się o zbiórce pieniędzy i przepędza wolontariuszy.

Gdy jedna z wolontariuszek wdała się w rozmowę z księdzem przy kościele św. Szczepana w Krakowie, w odpowiedzi usłyszała bardzo emocjonalną reakcję. 

"Diabelska organizacja! Won stąd! Wara!" - mówi ksiądz na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych. Duchowny nie dał się również przekonać wolontariuszce twierdzącej, że Kościół powinien wspierać zbiórkę. - Kościół jest zupełnie czymś innym. Wara stąd! - stwierdził kapłan.

Jak czytamy na stronie internetowej krakowskiej parafii, po niedzielnych mszach była tam zaplanowana "zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi na Chorwacji".  

Reklama

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy