Reklama

Wnioski opozycji nie mają szans powodzenia

Wnioski o wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło oraz ministra środowiska Jana Szyszki nie mają szans na powodzenie. To desperackie kroki opozycji, która nie ma Polakom nic do zaproponowania - powiedziała w czwartek rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Sejm w czwartek zajmie się wnioskiem PO o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra środowiska Jana Szyszki. Wniosek Platformy popierają Nowoczesna i PSL. PiS zapowiada, że będzie bronić ministra.

"Chcę bardzo wyraźnie podkreślić, że żaden wniosek - zarówno o wotum nieufności dla rządu premier Szydło, ewentualny wniosek o odwołanie ministra Szyszki - nie ma jakichkolwiek szans na powodzenie. To są desperackie kroki opozycji, która poza tym, że składa takie wnioski, że kłamie nieustannie, że wyprowadza ludzi na ulice, nie ma Polakom nic do zaoferowania" - podkreśliła Mazurek na konferencji prasowej w Sejmie.

Reklama

Zaznaczyła, że Prawo i Sprawiedliwość do każdej dyskusji jest i będzie przygotowane merytorycznie.

Poseł Jacek Sasin ocenił, że wniosek o odwołanie Szyszki "ma tylko i wyłącznie wymiar polityczny, nie merytoryczny". "Platforma nie jest zainteresowana zmianą ustawy o ochronie przyrody" - ocenił poseł PiS.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy