Reklama

Reklama

Wniosek o ukaranie kierowcy prezesa TVP za spowodowanie wypadku

Do Sądu Rejonowego w Opolu wpłynął wniosek o ukaranie Grzegorza K. - kierowcy prezesa TVP, obwinionego o spowodowanie wypadku drogowego, poinformowała w środę Aneta Rempalska z biura prasowego Sądu Okręgowego w Opolu.

Do Sądu Rejonowego w Opolu wpłynął wniosek o ukaranie  Grzegorza K. - kierowcy prezesa TVP,  obwinionego o spowodowanie wypadku drogowego, poinformowała w środę Aneta Rempalska z biura prasowego Sądu Okręgowego w Opolu.

Do zdarzenia doszło 18 września ubiegłego roku w okolicy Bierdzan. Grzegorz K. kierował służbową skodą TVP. Jego pasażerem był prezes Jacek Kurski, który wracał z Opola po zakończeniu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Zdaniem policji, Grzegorz K. podczas manewru drogowego nie zachował właściwej ostrożności i zajechał drogę prawidłowo jadącemu oplowi. W wyniku błędu kierowcy TVP doszło do zderzenia obydwu pojazdów.

Obwiniony nie przyjął mandatu nałożonego przez policję. Po przeprowadzeniu dochodzenia, policja skierowała sprawę do sądu. Termin rozprawy nie został jeszcze wyznaczony.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy