Reklama

Reklama

Wielka kumulacja w Lotto. Do wygrania nawet 25 mln zł

W sobotniej puli Lotto może uzbierać się nawet 25 mln zł. Obecna kumulacja w grze rośnie już od 9 kwietnia. Trzy tygodnie temu szczęśliwa kombinacja była warta ponad 20 mln zł.

W losowaniu sprzed trzech tygodni szczęśliwa kombinacja składała się z liczb: 20, 25, 32, 36, 43. Nagroda dla zwycięzcy wyniosła dokładnie 20 115 632,40 zł. Kumulacja została rozbita w Węgrowie (woj. mazowieckie). Zwycięzca kupił kilka zakładów na "chybił trafił".

Jeżeli w sobotę padnie "szóstka", może znaleźć się ona w pierwszej dziesiątce rankingu najwyższych nagród w historii liczbowej gry.

Rekordowa wygrana w polskim Lotto padła w sierpniu ubiegłego roku w Ziębicach (woj. dolnośląskie). "Szóstka" była warta 35 234 116,20 zł.

Reklama

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i w soboty.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy