Reklama

Reklama

Wicerzecznik Porozumienia: To nie moment na rozmowy o nowych wyborach

To nie jest moment na rozmowy o zmianie koalicji czy nowych wyborach - mówi wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek, komentując słowa wiceszefa PO i prezydenta Warszawy. - Jesteśmy w stanie współpracować, żeby zakończyć coraz bardziej chaotyczne i destrukcyjne rządy Rafała Trzaskowskiego w stolicy - dodaje.

Prezydent Warszawy, wiceszef PO Rafał Trzaskowski w wywiadzie dla "Super Expressu" pytany m.in. o to, czy lepsze dla opozycji byłyby wcześniejsze wybory, czy przejście szefa Porozumienia Jarosława Gowina na stronę KO, i rząd tymczasowy, zaznaczył, że "zdecydowanie wcześniejsze wybory". Dopytywany o to, czy wariant z Gowinem, jako premierem technicznym w ogóle nie wchodzi w grę, odpowiedział: "Tego nie powiedziałem. Żadnego wariantu nie można wykluczyć. Najważniejsze jest bowiem odsunięcie PiS od władzy" - stwierdził Trzaskowski. 

Reklama

Te słowa skomentował wicerzecznik Porozumienia Jan Strzeżek. - My też jesteśmy w stanie współpracować, żeby zakończyć coraz bardziej chaotyczne i destrukcyjne rządy Rafała Trzaskowskiego w stolicy - stwierdził. 

- Mówiąc absolutnie serio, to nie jest moment na rozmowy o zmianie koalicji, na rozmowy o nowych wyborach. To jest moment, żeby pokonać koronawirusa na dwóch płaszczyznach - medycznej i gospodarczej - podkreślił polityk Porozumienia.

Przekaż 1 proc. na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy