Reklama

Wiceministrowie Olga Semeniuk i Piotr Patkowski zaręczyli się. "To miłość mojego życia"

Niezwykłe zaręczyny w rządzie Zjednoczonej Prawicy. Jak poinformował "Super Express" wiceminister finansów Piotr Patkowski oświadczył się Oldze Semeniuk, wiceszefowej resortu rozwoju. - To miłość mojego życia - powiedział o narzeczonej.

Jak informują media, Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w kancelarii premiera. On był doradcą w gabinecie politycznym i pracownikiem Centrum Analiz Strategicznych, ona współpracowała z ministrem Michałem Dworczykiem, skąd awansowała na stanowisko wiceminister rozwoju i technologii. Parą są od roku. 

O niedawnych oświadczynach poinformował Piotr Patkowski na łamach "Super Expressu". W gazecie można też zobaczyć jego wspólne zdjęcie z narzeczoną przy dekorowaniu świątecznych pierniczków.    

Wiceministrowie zaręczeni. "Ślubu raczej nie planujemy w 2022 roku"

Patkowski przyznał, że narzeczoną ceni za "osobowość, charakter i intelekt" oraz za to, że jest ona dobrym człowiekiem. - Ślubu raczej nie planujemy na 2022 roku, ale zobaczymy jak będzie - stwierdził. 

Reklama

Narzeczeni należą do najmłodszych członków rządu. Wiceminister Patkowski ma 30 lat. Jego narzeczona jest od niego o 3 lata starsza.

Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Olga Semeniuk | Piotr Patkowski

Reklama

Reklama

Reklama