Reklama

Warszawskie wodociągi opublikowały dane z meczu Polaków. "Wyraźnie widać"

Polska przegrała z Francją w meczu 1/8 mistrzostw świata w Katarze 1:3. Wyjście z grupy to największy sukces reprezentacji do 36 lat. Przy okazji kolejnego meczu Polaków Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie opublikowało swoje statystyki. Wykres pokazuje jak kształtuje się zużycie wody w trakcie meczu Polaków. Z danych wynika, że kibice wytrwale kibicowali reprezentacji.

Mecz Polska-Francja rozpoczął się o godz. 16:00. MPWiK przeanalizowało jak w tym czasie kształtuje się pobór wody z warszawskich stacji uzdatniania. 

Na wykresie opublikowanym przez warszawskie wodociągi widać, że w momencie rozpoczęcia meczu, zużycie wody wyraźnie spada.

Około godziny 16:40 pojawiają się pewne wahania. Gwałtowny wzrost zużycia następuje natomiast między 16:40, a 17:00, czyli w czasie przerwy.

"Po zużyciu wody znów wyraźnie widać, że z wyjściem do kuchni czy łazienki wytrwale czekaliście do przerwy, a potem do zakończenia spotkania" - poinformowało MPWiK. 

Reklama

Po szturmie na kuchnie i łazienki w przerwie meczu zużycie nieco spada, by kilka minut po 17:00 zanotować kolejny, wyraźny "dołek". Następie ok 18:00, kiedy to sędzia odgwizdał koniec meczu, życie kibiców wraca do normy, a pobór wody ponownie wzrasta. 

"Naszej reprezentacji dziękujemy za emocje" - piszą wodociągi. 

Mundial w Katarze. MPWiK prowadzi swoje statystyki

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie prowadziło podobne statystyki podczas poprzednich meczów Polaków z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. 

Dane pojawiły się na profilu MPWiK po ostatnim gwizdku w każdym ze spotkań. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska - Francja | Katar 2022 | mundial w Katarze

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy