Reklama

Reklama

Warszawa: Samochód wjechał w przystanek

Samochód osobowy wjechał w przystanek na Moście Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie; potrącił jedną z czekających tam osób, która trafiła do szpitala. Policja ustala, czy sprawca wypadku był trzeźwy. Na moście w kierunku Pragi trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Jak poinformował PAP oficer dyżurny stołecznej policji st. asp. Piotr Świstak, do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 19.35 na przystanku autobusowo-tramwajowym Stare Miasto, za tunelem trasy W-Z.

"Mostem, w kierunku na Pragę, hondą jechało dwóch mężczyzn. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i uderzył w wiatę przystankową. Było tam kilka osób, jedna z nich - około 5-letni mężczyzna - została potrącona i zabrana do szpitala" - powiedział PAP oficer dyżurny zespołu prasowego.

Jak dodał, jeden z mężczyzn jadących hondą był nietrzeźwy. "Nietrzeźwy mężczyzna ma ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Trzeźwy mężczyzna twierdzi, że to on prowadził samochód, natomiast świadkowie zdarzenia mówią, że prowadził ten nietrzeźwy. Ustalamy obecnie dokładne okoliczności tego zdarzenia i kto prowadził samochód" - poinformował.

Reklama

Policja ostrzega, że należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu na jedni w kierunku Pragi. Porusza się tam tylko komunikacja publiczna, inne pojazdy są kierowane na Wisłostradę. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy