Reklama

Warszawa: Blokada stolicy, karambol w samym centrum miasta

Na ul. Marszałkowskiej w Warszawie zderzyło się siedem samochodów. - W wypadku rannych zostało sześć osób. Zostały one przewiezione do szpitala. Z uwagi na wielkość zdarzenia liczba rannych może się jeszcze zmienić - powiadomiła sierż. sztab. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Utrudnienia na miejscu mogą potrwać kilka godzin.

Na skutek karambolu centrum stolicy zostało całkowicie zablokowane. Do wypadku doszło po godz. 17. - Na ul. Marszałkowskiej na wysokości domu handlowego Centrum (TK Maxx) zderzyło się sześć samochodów osobowych i jeden dostawczy - powiedział Kapczyński.

Warszawa. Karambol w centrum miasta

Na miejscu pojawili się strażacy, policja i pogotowie.

- Ruch w centrum całkowicie sparaliżowany. Jezdnia w kierunku ronda Dmowskiego jest zablokowana. Natomiast w stronę Muranowa ruch odbywa się tylko jednym pasem - dodał Kapczyński po godz. 17.

Reklama

- W wypadku na ul. Marszałkowskiej rannych zostało sześć osób. Zostały one przewiezione do szpitala. Z uwagi na wielkość zdarzenia liczba rannych może się jeszcze zmienić - powiedziała po godz. 19 sierż. sztab. Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji

W sieci pojawiła się mapa korków po zdarzeniu w centrum Warszawy. 

W mediach społecznościowych na profilu "Miejski Reporter" zobaczyć można nagranie z miejsca zdarzenia. 

Utrudnienia w Warszawie po karambolu w centrum miasta

"Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Marszałkowska/Al. Jerozolimskie trwają utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 35, 78. Utrudnienia dotyczą również linii autobusowych 171, 520, 517. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe" - poinformował ZTW po godz. 17.

Autobusy linii 171, 520, 517 zostały skierowane na trasy objazdowe. Autobus 171 jeździ trasą: Marszałkowska - Królewska - pl. Grzybowski - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie; 520: Marszałkowska - Królewska - pl. Grzybowski - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie; 517: kursuje na skróconej trasie do przystanku Metro Świętokrzyska 03.

Jak powiadomiła policja po godz. 19, na miejscu wciąż działają służby. Ul. Marszałkowska od ronda Dmowskiego do Królewskiej jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Warszawa. Pieszy potrącony przy rondzie de Gaulle'a

Utrudnienia ruchu w stolicy pojawiły się także przy rondzie de Gaulle'a, gdzie potracony został pieszy. Do wypadku doszło w Alejach Jerozolimskich w stronę mostu Poniatowskiego przed rondem de Gaulle'a ok. 17.20.

- Jedna osoba ranna została przewieziona do szpitala. Kierowca prowadzący auto był trzeźwy - przekazała Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Warszawa | karambol

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy