Reklama

Warmińsko-mazurskie: Wypadek w Lubawie. Wśród rannych 8-latka

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w środę w Lubawie (woj. warmińsko-mazurskie) na drodze krajowej nr 15 - poinformowała policja. Jedna z poszkodowanych to ośmioletnia dziewczynka.

Jak podała policja, w środę po południu przy ul. Toruńskiej w Lubawie samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd osobowy, włączając się do ruchu, wymusił pierwszeństwo przejazdu na ciężarówce. Osobówką podróżowały cztery osoby, dwie z nich doznały obrażeń" - powiedział PAP mł. asp. Szymon Wagner z policji w Iławie.

Dodał, że jedna z poszkodowanych to ośmioletnia dziewczynka, która została już przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Reklama

W komunikacie o tym wypadku GDDKiA w Olsztynie podała, że obie poszkodowane osoby były nieprzytomne. Policja nie informuje na razie, w jakim stanie są ofiary wypadku.

"Miejsce zdarzenia jest jeszcze zabezpieczane, nasi funkcjonariusze wykonują czynności. Na razie niewiele wiemy na temat bardziej szczegółowych okoliczności i przyczyn tego wypadku" - poinformował Wagner.

Po wypadku droga krajowa nr 15 była krótko zablokowana. Według GDDKiA utrudnienia w ruchu się zakończyły, bo oba pojazdy znajdują się poza drogą.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy