Reklama

Warmińsko-mazurskie: Przewróciła się ciężarówka z piwem

Droga krajowa nr 57 w Troszkowie spłynęła złocistym trunkiem po tym, jak wywróciła się tam ciężarówka przewożąca butelki z piwem. Nikomu nic się nie stało, ale usuwanie utrudnień trwało osiem godzin.

Do wydarzenia doszło w środę 18 listopada przed południem. Z ustaleń policji wynika, że kierowca ciężarówki prawdopodobnie wpadł w poślizg i, usiłując zapanować na pojazdem, wjechał na pobocze. Tir przewrócił się na bok w poprzek drogi, całkowicie ją blokując. Z uszkodzonej naczepy wypadły na jezdnię kontenery z butelkami piwa. Kierowcy nic się nie stało.

"Kierujący tirem był trzeźwy. Za niedostosowanie prędkości do warunków ruchu został ukarany mandatem karnym, który przyjął" - powiedziała mł. asp. Marta Kabelis z bartoszyckiej policji.

Reklama

Do czasu sprowadzenia holownika, usunięcia z drogi ciężarówki i posprzątania ładunku zablokowana była dk nr 57 na odcinku między Bisztynkiem a Biskupcem. Policja zorganizowała objazdy. Jak poinformowała w komunikacie olsztyńska GDDKiA, utrudnienia w ruchu zakończyły się po blisko ośmiu godzinach.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy