Waldemar Żurek o wyjeździe Zbigniewa Ziobry do USA. "Pojawił się na lotnisku"

Krzysztof  Ryncarz

Krzysztof Ryncarz

Aktualizacja
Zbigniew Ziobro przy mikrofonie.
Były minister sprawiedliwości Zbigniew ZiobroStach AntkowiakReporter

W skrócie

  • Według ministra Waldemara Żurka, Zbigniew Ziobro pojawił się na lotnisku w Stanach Zjednoczonych i trwają ustalenia dotyczące jego dalszego pobytu.
  • Prokurator generalny zapowiedział, że Polska wystąpi o ekstradycję Ziobry, jeśli potwierdzi się jego obecność w USA, oraz nie zamierza łamać prawa podczas tych działań.
  • Politycy komentowali wyjazd Ziobry z Węgier do Stanów Zjednoczonych, a niektóre źródła podają, że podróż ta miała miejsce po zmianie władzy na Węgrzech.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

Żurek zapewnia ws. Ziobry: Nie będziemy łamać prawa

Zobacz również:

PK: Prokurator wykorzysta wszelkie środki

Zbigniew Ziobro w USA. Gawkowski: Przypominam panu Pana słowa

Zobacz również:

Doradca prezydenta mówi o "rozkładzie praworządności"

Zobacz również:

Zbigniew Ziobro wyjechał z Węgier do USA

Zobacz również:

"Zachowuje się jak jakiś troll". Polityk PiS wprost o TuskuPolsat NewsPolsat News