Reklama

Reklama

Unisław: W miejscu publicznym zastrzelił napastnika i zawiadomił służby

W czwartek w Unisławiu koło Chełmna w województwie kujawsko-pomorskim jeden mężczyzna śmiertelnie postrzelił drugiego mężczyznę, po czym zawiadomił policję, że został napadnięty. - Policjanci po nadzorem prokuratora przeprowadzają oględziny miejsca tragicznego zdarzenia - przekazał oficer pasowy chełmińskiej Komendy Powiatowej Policji asp. Tomasz Zieliński.

Do zdarzenia doszło przy ul. Parkowej, w miejscu publicznym, na otwartej przestrzeni. Mężczyzna zawiadomił policję, że został napadnięty, fizycznie zaatakowany i broniąc się strzelał w jego kierunku z pistoletu, na który ma pozwolenie. Podał też, że napastnik leży na ziemi, jest nieprzytomny i prawdopodobnie nie oddycha.

Unisław. Postrzelony mężczyzna nie żyje

Na wskazane miejsce pojechali policjanci i załoga pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni stwierdzili, że postrzelony mężczyzna nie żyje. Mężczyzna, który strzelał został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli broń i miejsce zdarzenia.

Reklama

- Policjanci po nadzorem prokuratora przeprowadzają oględziny miejsca tragicznego zdarzenia. Ustalenie zostali też świadkowie zdarzenia, którzy zostaną przesłuchani. Miejmy nadzieję, że to pozwoli ustalić szczegóły zajścia - podkreślił asp. Zieliński.

Policja potwierdziła, że mężczyzna, który strzelał, faktycznie posiadał pozwolenie na broń krótką. Oficer prasowy nie chciał podać bliższych informacji o uczestnikach zdarzenia, choćby ich wieku. 

Reklama

Reklama

Reklama