Reklama

"Umarło najwięcej ludzi od II wojny światowej". Spór o działania rządu

- Po drugiej fali pandemii umarło najwięcej ludzi od II wojny światowej – powiedział w "Debacie Tygodnia" w Polsat News Marcin Kierwiński (PO), zarzucając Zjednoczonej Prawicy "bałagan" w walce z pandemią.

- My was krytykujemy za ten bałagan, który zrobiliście - kontynuował Kierwiński w Polsat News. 

Poseł Platformy Obywatelskiej zwracając się do Adama Bielana (Porozumienie) zarzucał mu, że z "Jarosławem Gowinem zajmujecie się, zamiast wsparciem przedsiębiorców, kto jest prezesem Porozumienia". - Przy drugiej fali pandemii skupiliście się na wzajemnym okładaniu - mówił Kierwiński. 

Reklama

- Jeśli byśmy się nie zajęli budowaniem szpitali tymczasowych, to dzisiaj byśmy ich nie mogli otworzyć. My myślimy kilka tygodni do przodu, a wy się zajmujecie tym, co jest teraz - odparł Bielan.

- Nadal jest to samo, bałagan, robienie wszystkiego na ostatnią chwile, wprowadzenie obostrzeń bez sensu, bez logiki, bez zasad, które by dawały przedsiębiorcom ulgę i szpitale tymczasowe, z których trzynaście po prostu nie działa - wymieniał poseł PO. 

Zdaniem Bielana "mamy do czynienia z chaosem, ale w wypowiedziach KO". - Krytykują szpitale tymczasowe, sens ich istnienia, tymczasem ten jeden szpital na Stadionie Narodowym uratował tysiąc pacjentów - mówił w programie "Debata Tygodnia".

Więcej w Polsat News

Polsat News

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy