Reklama

Reklama

Tusk zamieścił film na TikToku. Uderzył w Kaczyńskiego

Debata Tusk kontra Kaczyński 15 lat później - to tytuł pierwszego filmu Donalda Tuska na TikToku. Lider PO skomentował w nim wycięte fragmenty z publicznych wystąpień Jarosława Kaczyńskiego. W sklejce wykorzystano m.in. słynne słowa prezesa PiS z 2006 r. "nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne".

"Nie - białe jest białe, a czarne jest czarne" - skomentował fragment Donald Tusk.

Kolejna z komentowanych wpadek pochodzi z przemówienia Jarosława Kaczyńskiego w Sochaczewie z zeszłego tygodnia. Prezes PiS przekonywał, że rząd różnymi metodami walczy o to, żeby "paliwo było droższe".

"Rząd jest od tego, by paliwo było jak najtańsze, a nie jak najdroższe" - "odpowiedział" Kaczyńskiemu Tusk.

Ostatnie przejęzyczenie Kaczyńskiego dotyczy przemówienia, w którym prezes PiS mówił: "jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie, pomożecie Polsce".

Reklama

"A z tym się zgadzam" - podsumował Tusk.

Debiut Donalda Tuska na TikToku

Film lidera PO opublikowany we wtorek obejrzano ponad 4 tys. razy. Tuskowi w dniu debiutu na TikToku "przybyło" ponad 350 obserwujących.

Zobacz też: Donald Tusk ujawnił, jaka czeka go emerytura. "Powypisywano różne bzdury"

Najbardziej popularnym TikTokerem wśród polskich polityków jest jeden z liderów Nowej Lewicy Robert Biedroń. Konto europosła obserwuje blisko 550 tys. osób.

Adam Bielan: Tusk jest internetowym trollem

Film Tuska skomentował w "Gościu Wydarzeń" na antenie Polsat News lider Partii Republikańskiej Adam Bielan.

Zobacz też: Adam Bielan w "Gościu Wydarzeń": Tusk jest internetowym trollem

- Donald Tusk jest internetowym trollem. Przywódcy opozycji nie wypada bawić się w takie rzeczy - komentował poseł klubu PiS.

Bielan mówił, że Tusk "nie przemawia nawet do młodej widowni". - Przewodniczący PO raczej chce walczyć o elektorat ze swoimi kolegami po stronie opozycji, jak Szymon Hołownia - przekazał, dodając, że "Jarosław Kaczyński jest zbyt poważnym człowiekiem, aby zajmować się takimi rzeczami".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy