Reklama

Tusk gotowy do debaty z Kaczyńskim. "W dowolnym czasie i miejscu"

"Będę czuły i delikatny" - napisał na Twitterze lider PO Donald Tusk zgłaszając gotowość do debaty wyborczej z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. "W dowolnym czasie i miejscu, panie prezesie" - sprecyzował Tusk. Dodał, że "nie może obiecać amnestii". Wpis jest odpowiedzią szefa PO na deklarację prezesa PiS w sprawie debaty.

"Jestem gotowy do debaty w dowolnym czasie i miejscu, panie prezesie. Będę czuły i delikatny, chociaż amnestii obiecać nie mogę" - napisał na Twitterze Donald Tusk.

W poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że zgodzi się na wyborczą debatę z przewodniczącym PO Donaldem Tuskiem, jeżeli odbędzie się ona na uczciwych warunkach.

Kaczyński: Dyskusja na temat, ile lat będę siedział

Kaczyński w rozmowie w Radiu Wrocław powiedział, że weźmie udział w debacie z Tuskiem, jeśli nie będzie ze strony przewodniczącego PO "obrzucania wyzwiskami czy pogróżkami".

- Jeśli nie będzie szedł tym tropem, którym idzie dotychczas, to tak. No ale jeżeli to będzie dyskusja na ten temat, ile lat będę siedział za to, że służyłem dobrze Polsce, to takiej dyskusji nie będę prowadził - mówił prezes PiS. 

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Donad Tusk | Jarosław Kaczyński | debata

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy