"Trzeba tupnąć nogą". Europoseł Lewicy wezwałby ambasadora USA

Tom Rose, Zbigniew Ziobro, Krzysztof Śmiszek
Według Krzystofa Śmiszka polski MSZ powinien wezwać ambasadora USA w sprawie Zbigniewa ZiobryHornet/REPORTER Dawid Wolski/East News Beata Zawrzel/REPORTEREast News

W skrócie

  • Krzysztof Śmiszek ocenił, że wezwanie ambasadora USA do Ministerstwa Spraw Zagranicznych byłoby odpowiednią reakcją w sprawie Zbigniewa Ziobry.
  • Europoseł Lewicy wyraził opinię, że przewlekłość polskiej procedury sądowej wobec Ziobry jest dla niego niezrozumiała i częściowo wynika z działań rządów PiS oraz postaw sędziów.
  • Rząd Polski planuje wysłać do USA wniosek o ekstradycję Zbigniewa Ziobry, jednak będzie to możliwe najwcześniej we wrześniu.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

"Trzeba tupnąć nogą". Śmiszek chce wezwania ambasadora USA do MSZ ws. Ziobry

Zobacz również:

Wniosek o ekstradycję Zbigniewa Ziobry najwcześniej we wrześniu

Zobacz również:

Armia USA odwołała przerzut żołnierzy do Polski? Kierwiński komentujePolsat NewsPolsat News